Miloslava Hriadelová

Autor: Miloslava Hriadelová

je členka Asociácie výtvarných kritikov a historikov umenia, koordinátorka Fashion Revolution na východnom Slovensku a kurátorka projektu Plató Creative Clash – Fashion meets Art. V Košiciach vedie workshopy v rámci umeleckej akadéme ROVÁS – Večernej školy módy, zamerané na novú vizualizáciu a styling.

Udalosti

Správy, ktoré súvisia so svetom dizajnu. Čítajte o výstavách, konferenciách, workshopoch, prednáškach, sympóziách, veľtrhoch, festivaloch alebo módnych prehliadkach, ...  Využite miesto  pre váš názor – samozrejme aj kritický. Prirodzene, že nás zaujíma najmä prítomnosť slovenskej scény, ale ponúkame a zároveň očakávame články spoza hraníc.

Obľúbené tagy tejto kategórie:


TOTO SME NOSILI? - Evolúcia našich šatníkov

V Šarišskej galérii v Prešove nedávno otvorili výstavu venovanú móde pod názvom Toto sme nosili a navštíviť ju môžete až do konca septembra. Keďže výstava je výsledkom viacročného skúmania a dôkladného hľadačského úsilia Miloslavy Hriadelovej, požiadali sme ju o rozhovor. Ako vznikala výstava Toto sme nosili? Výstava v Šarišskej galérii v Prešove vychádza z...

celý článok…

Téma Udalosti Ocenenia Knihy Rozhovory Zbierky Užitočné
Dizajnéri Štúdiá Newsletter