Eva Pavlovičová

Autor: Eva Pavlovičová

Eva Pavlovičová absolvovala Právnickú fakultu UK a réžiu a produkciu na Filmovej škole v Zlíne. Pôsobila ako výkonná producentka a redaktorka časopisu KINEČKO, produkovala a distribuovala filmy. Venuje sa tvorbe verejných politík pre kreatívny priemysel na Ministerstve kultúry SR a študuje doktorandské štúdium na Ústave verejných politík FSEV UK.

Udalosti

Správy, ktoré súvisia so svetom dizajnu. Čítajte o výstavách, konferenciách, workshopoch, prednáškach, sympóziách, veľtrhoch, festivaloch alebo módnych prehliadkach, ...  Využite miesto  pre váš názor – samozrejme aj kritický. Prirodzene, že nás zaujíma najmä prítomnosť slovenskej scény, ale ponúkame a zároveň očakávame články spoza hraníc.

Obľúbené tagy tejto kategórie:


Festival Sensorium tento rok rozširuje obzory

V Bratislave sa v dňoch 7. - 9. júna po štvrtýkrát uskutoční festival Sensorium, tento rok na tému „Rozšírená myseľ“, ktorú organizátori predstavia v kontexte vzťahov technológií a základných ľudských hodnôt.  Festival ponúka inštalácie, prednášky, diskusie a workshopy o dizajne, architektúre, umelej inteligencii, virtuálnej realite, dátových vizualizáciách a...

celý článok…

Téma Udalosti Ocenenia Knihy Rozhovory Zbierky Užitočné
Dizajnéri Štúdiá Newsletter