Nikola Beim

Autor: Nikola Beim

Nikola Beim je architektkou pracujúcou v štúdiu UN Studio v Amsterdame. Vo svojej tvorbe sa zameriava na experimentálnu, vizionársku architektúru a produktový dizajn. Vyštudovala architektúru na University of Applied Arts Vienna a Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.


Autori príspevkov

Voliteľný text popisujúci vybranú kategóriu alebo tag. Slovenské centrum dizajnu spolupracuje s mnohými centrami dizajnu v zahraničí a s medzinárodnými organizáciami priemyselných a grafických dizajnérov BEDA, ICOGRADA. Rozvíja trvalé pracovné kontakty s ďalšími odbornými pracoviskami na Slovensku, vrátane vysokých a stredných škôl pripravujúcich budúcich dizajnérov.


Dutch Design Week v Eindhovene

Pravidelne od roku 1998 sa počas posledného októbrového týždňa uskutočňuje v meste Eindhoven jeden z najvýznamnejších európskych eventov dizajnu, a to holandský Design Week. Udalosť prešla viacerými zmenami už od svojho vzniku. Pôvodným zámerom organizátorov bolo nadviazanie kontaktu medzi klientmi a dizajnérmi vo forme Day of Design, jednodňového dňa dizajnu. Dni...

celý článok…

Téma Udalosti Ocenenia Knihy Rozhovory Zbierky Užitočné
Dizajnéri Štúdiá Newsletter